بازی فراوانی و معجزه تغییر باورها

چت روم نوجوانان محل تبلیغات شما

و اما دوست من  یک بازی بسیار عالی وجود داره که خانم استر هیکس اون رو طراحی کرده و نتیجه فوق العاده ای در تغییر باورهای مالی وکسب پول وثروت داره.

اگر کسی این تمرین رو انجام بده و پول و ثروت ،وارد زندگیش نشه ، بسیار جای تعجب داره .

مدت این بازی یک سال هست و در طی این یک سال که معادل۳۶۵روز هست ، شما باید در نظر بگیری و این رو واقعی فرض کنی که هر روز مبلغ یک میلیون تومان به حساب فرضیت واریز میشه و قانونش اینه که این مبلغ رو باید در همون روز خرج کنی و در روز دوم دو میلیون تومان به حسابت واریز میشه و باید همون روز همه رو خرج کنی .

روز سوم سه میلیون تومان و باید همش رو خرج کنی و در روز مثلا ۱۵۰ ، مبلغ ۱۵۰میلیون تومان به حسابت واریز میشه و در همون روز باید کل پول رو خرج کنی.باید حس واقعیت به این بازی بدی.مثلا اگر امروز گوشی سامسونگ خریدی،فردا دیگه یک چیز دیگه بخر.درست مثل واقعیت و نیازهای واقعی خودت رو خرید کن .

و در کل یک سال چیزی حدود ۶۶ میلیارد تومان پول به حسابت واریز میشه و تصور کن خرج کردن این مقدار پول در طی یک سال چه تاثیر شگفت انگیزی در ذهنت می گذاره .

امکان نداره این تمرین رو انجام بدی ونتیجه نگیری.

ولی دوست من اگه فکر می کنی این تمرین خیلی راحت هست وبراحتی میتونی انجامش بدی ، خوب دست بکار شو.

ولی نهایتا ممکنه تا۳۰یا ۴۰روز پیش بری!!

ناخودآگاهت وقتی این پولها رقمش هی بالاتر میره از خودش واکنش نشون میده و به اشکال مختلف جلوی تو رو می گیره.

یک روز میبینی  به خودت میگی خوب وقت دارم و تا شب انجامش میدم وتاشب میشه و بالاخره یادت می ره و فردا میگی آخ من دیروز بازی فراوانی خودم رو انجام ندادم.

یک روز بهانه می آری ،یک روز چیزی برای خرید پیدا نمی کنی و……

همه اینها موانع ذهنی ما و باورهای تثبیت شده  ما درباره مسائل مالی و ثروت هستند.

قوانین بازی هم این ها هستند :

۱-پول هر روز فقط در همان روز وتا آخر وقت همان روز باید خرج بشود.(۲۴ساعت برای خرج کردن پول، وقت دارید)

۲-هر روز یادداشت کنید که چه چیزهایی خریدید.(توضیح کامل لازم نیست ولی اگر جزئیات بیان بشه خیلی بهتره)

۳-پول نباید خرج بدهی ها ، پس انداز، سرمایه گذاری ، قرض و وام  بشود.

ویادت باشه اگه یک روز این بازی رو انجام ندادی ،حالا به هر دلیلی ، باید از اولش شروع کنی وبهتر هست که خرج کردن پولهات از چیزهای مورد نیازت و از نیازهای کوچک باشه تا به ترتیب وطی روزهای آتی به موارد بزرگتر برسی.دوست من باید دفتری تهیه کنی و هر روز با جزئیات پولی که در حسابت واریز میشه رو خرج کرده و بنویسی و

من برای بهتر انجام دادن و راحت بودن این بازی یک فایل اکسل طراحی کردم و میتونی و اگه تمایل داشتی ، در انتهای این  نوشته فایل رو دانلود کنی و این میتونه یک روش وایده باشه و شاید خودت خیلی بهتر بتونی این بازی رو به پیش ببری.

و دوست من راه های مختلفی برای تغییر باورها به سمت رسیدن به خواسته هامون وجود داره و همه اونها در دسترس تو هست به شرط اینکه فقط بخواهی .وبا خواستن و اقدام کردن تو مسیر گام به گام برات روشن میشه.

مشخصات

• منبع: http://qanonejazb.blogsky.com/1396/08/10/post-14/
  • کلمات کلیدی: بازی ,میشه ,واریز ,تومان ,انجام ,دوست ,واریز میشه ,حسابت واریز ,میلیون تومان ,تغییر باورها ,بازی فراوانی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها